Hakkımızda

2018 yılında başlayan yolculuğumuzu; siz değerli okuyucularımıza en yeni, en güncel akademik ve kültür yayınlarını sunabilmek amacıyla hep en iyiye ulaştırmayı hedefleyerek sürdürmekteyiz.

 Dünya, bilgi toplumunun tasarlamaya başladığı geleceğin süper akıllı toplumuna doğru ilerliyor. Yeni koşullar; eğitimin sanat, bilim ve teknolojiyle birlikte düzenlenmesini zorunlu kılıyor.  Bizler de bu gerekliliği önemsiyor;  nitelikli, bilimsel, eğitsel ve uluslararası standartlarda kalıcı eserler üretmeye devam ediyoruz.

Eğitimde eğlenceli fırsatlar yaratmak ve bunları hayata geçirmek için açılım yapan VİZETEK, uluslararası bir yayınevidir. Uluslararası platformlarda saygınlığı kabul edilen yayınevleriyle işbirliği içinde aralarında ülkemizde ilk kez yayımlanacak kitapların da bulunduğu dünya çapında en popüler kitapları çevirerek fikirleri geleceğe taşıyoruz. Alanında tanınmış akademisyen ve uzmanların çeviri ve telifli kitaplarının yanında, hakemli dergiler yayımlıyor ve popüler eğitim programları düzenliyoruz.

Kitapların bir kitaptan daha fazla anlamının olduğunu biliyoruz. Bizler, bir yayınevi olmanın yanında geleceğin fikirlerini de buluşturuyor ve ileriye taşıyoruz.