İlköğretim Öğrencileri İçin Sorgulama Temelli Matematik Etkinlikleri

Sayfa Sayısı: 360

Baskı Sayısı: 2. Baskı

Basım Tarihi: Şubat, 2020

Basim Yeri: Ankara

ISBN: 978-605-7523-12-9

Boyut: 16x24

38.00 TL
- +
Açıklama Özellikler Yorumlar (0)

Sorgulama temelli matematik etkinliklerine yönelik öğrenci görüşleri aşağıda yer almaktadır.

“Matematik bizi sorgulayan bir derstir. Biz kendimiz de sorguluyoruz. Matematik dersinde eğleniyoruz. Çünkü öğretmenimiz bize oyun ile dersi öğretiyor”

“Belgin hocamın yaptığı yani girdiği derslerde çok eğleniyorum. Dersi işleme yöntemi süper. Yani Dünya’da en güzel ders işleme yöntemi yarışmasına girse birinci olurdu. Çünkü dersi dolu dolu, eğlenceli, müthiş, oyunlu, zekâ gerektirecek şekilde anlatıyor ve bundan dolayı çok hoşlanıyorum”

“Bütün etkinlikleri sevdim. Mesela tuzluk oyunu  Börek dükkânı tasarladık, çizdik ve boyamıştım. Kesir halısı, o zaman çok heyecanlıydım ve bizim takım kazanmıştı. Çikolata fabrikası. Çikolata fabrikasında çeşitli çeşitli sütlü, şekerli çikolata yapıp satmıştık. Böyle oyunlar oynamıştık ve ben çok mutlu olmuştum”

“Çok akıllıca ve öğrenciye daha fazla söz hakkı geldiği için çocuklar daha rahat ve kolay anlıyorlar. Bence bu sistemi sınıf öğretmenleri de kullanmalı”

“Matematik dersleri normal ve sadeydi, fakat çok sıkıcı geçiyordu. Çok kötü ve işe yaramaz bir kitap kullanıyorduk. Hiçbir şey anlamıyordum. Sizden sonra, yaptığınız etkinlikler ile matematiği anlamaya başladım”

Kitap Bilgileri
Baskı Sayısı 2. Baskı
Basım Tarihi Şubat, 2020
Baskı Yeri Ankara
Ebat 16x24
ISBN 978-605-7523-12-9
Sayfa Sayısı 360

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.