Sanat Temelli Öz Şefkat ve Farkındalık Geliştirilmesi

Sayfa Sayısı: 168

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Basım Tarihi: Mayıs, 2021

Basım Yeri: Ankara

ISBN: 978-605-7523-55-6

Boyut: 16x24

Yazar(lar): Dr. Berfin URAL,

%15İNDİRİM 24.70 TL Etiket Fiyatı : 29.00 TL
- +
Açıklama Özellikler Yorumlar (0)

Öz duyarlık (öz şefkat) ve farkındalık duygusunun yoksunluğu, insan deneyiminin kusurlu olduğunun kabulünden kaynaklanır. Başkalarına karşı nazik olmaya çalışırken kendinizi sürekli yargılıyor, eleştiriyorsanız, tecrit duygularına yol açan yapay sınırlar ve ayrımlar çiziyorsunuzdur. Öz duyarlık (öz şefkat) ve farkındalık bireyin ne kadar eğlenceli ve mutlu bir yaşam sürebileceğini belirleyen merkezi bir yetenektir.  Doğası gereği sanatta zenginleştirici, teşvik edici, iyileştirici, dünyayı ve bireyi farklı şekillerde beslemektedir. Sanat temelli çalışmalarda, insan kendisinde var olan yaratıcı kaynakları keşfedilebilir, iyileştirici güçleri kolaylıkla devreye girebilir. Sanatın bireyi zenginleştirici ve iyileştirici gücü kullanılarak öz duyarlık (öz şefkat)  ve farkındalık geliştirilmesi için eğitim paketi hazırlanmıştır. 
Kendine şefkatli bir duruş ile insanın kendisine sevgi ve özenle sarılmasına, derinden değer verebilmesine izin verir. Şefkatin sevgi dolu gücü ile güçlendirici deneyim yaşayın, yaşamdan keyif almak için kilidi açın.

Bu çalışma öz duyarlı davranışlar geliştirmeye ihtiyaç duyulan bütün bireylerle çalışan uzmanlara psikolojik danışman, psikolog, pedegog, sanat terapistlerine katkı sağlayacaktır.

Kitap Bilgileri
Baskı Sayısı 1. Baskı
Basım Tarihi Mayıs, 2021
Baskı Yeri Ankara
Ebat 16x24
ISBN 978-605-7523-55-6
Sayfa Sayısı 168

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.